Slide1
Slide2
Slide3
Slide4
Slide5


Oferta

Światła, kamera, akcja.... STOP ! Zaraz, zaraz coś tu się nie zgadza...

Dobrze, zacznijmy od początku. Nazywam się Klaudia Karłowicz i od kilku lat zajmuje się amatorsko grafiką komputerową oraz tworzeniem stron internetowych. Od pewnego czasu również fotografią - ale głównie tą zwierzęcą. Najważniejsze jest dla mnie to co robię, dla kogo i po co, a co robię ? Wszystko. Mam w domu najcudowniejszą istotę chodzącą po tej ziemi, mojego ukochanego doga. To właśnie jego pierwsze zdjęcia, pierwsza strona internetowa, życie z nim w "psim" środowisku zainspirowało mnie i w pewien sposób skłoniło do tego co robię teraz.

Fotografia

Plener, dom, wystawy - W ciągu roku można mnie spotkać na wielu wystawach psów zarówno w kraju jak i zagranicą (zajmuję się również handlingiem). Gdy tylko znajdę się przy ringiem - a nie koniecznie na nim; robię wszystko co w mojej mocy, aby uchwycić jak najwięcej, jak najlepszych momentów. Bardzo dużą uwagę przywiązuję do jakości zdjęcia, ale ważniejszy jest zawsze dla mnie wygląd danego psa. Jaka jest przyjemność z oglądania zdjęcia w świetnej jakości, skoro pies wygląda na nich "mało jakościowo" ? Z każdej wystawy przywożę mnóstwo zdjęć, ale tylko kilka - kilkanaście publikuję.

Od pewnego czasu zajmuję się również fotografią studyjną (póki co rozwijam się w tym temacie). Jest ona skierowana głównie do właścicieli zwierząt, bo to właśnie ONE są dla mnie najwdzięczniejszymi modelami (i modelkami). Rzadko podejmuję się fotografowania ludzi. Sesje robię w domach, ogrodach, plenerach czy też na wystawach. Sesja nie musi być tylko sesją pozowaną, bo to właśnie szalejący pies odzwierciedla swoje prawdziwe JA. Zdjęcie to zachowana chwila. Dlatego tak wielkim wyzwaniem jest uchwycenie tych najpiękniejszych momentów.

Oferta obejmuje:


» Sesje plenerowe - każde warunki.
» Sesje na wystawach - preferowany teren poza halą.
» Sesje w studiu (w chwili obecnej jedynie na terenie Warszawie).

Strony WWW

Tworzeniem stron www zajmuję się od końca 2005 roku. Moja oferta jest skierowana głównie dla hodowców i właścicieli zwierząt. Nie oznacza to jednak, że nie tworzę ich również dla osób prywatnych, bądź firm. Staram się aby każda strona była inna, a przede wszystkim odzwierciedlała głównego bohatera. Zawsze powstaje tyle projektów ile jest potrzebnych do odnalezienia TEGO właściwego. Strony napisane są w językach html + css. Nie korzystam z szablonów dostępnych w sieci, jak również nie pracuję we flash'u.

Oferta obejmuje:


» Stworzenie strony od podstaw.
» Dodatkowe wersje językowe już istniejącej strony.
» Aktualizacje
» Uporzadkowanie istniejącej już strony.

Reklamy, wizytówki, kalendarze...

Rodzinne zainteresowanie poligrafią skierowało mnie również na tory reklamy. Od dłuższego czasu w różnych "psich" publikacjach, w Polsce i w Europie pojawiają się moje fotografie. Od niedawna również reklamy. Bardzo często na potrzeby nowego projektu organizowane są sesje zdjęciowe. W mojej ofercie znajdują się również wizytówki, bannery, kartki okolicznościowe, kalendarze czy też ostatnio coraz bardziej popularne fotoalbumy.

Oferta obejmuje:

» Projekty wszelkich materiałów gotowych do publikacji zarówno sieciowej jak i w druku.
» Projekt loga firmy/hodowli.
» Specjalizacja w projektowaniu Kalendarzy oraz FotoAlbumów.

Współpracuję z drukarnią - Quattro Printing Sp. z o. o. - Możliwość druku wszelakich materiałów.

Nie posiadam jednolitego cennika, każdy projekt jest wyceniany indywidualnie. Na życzenie klienta wystawiam fakturę VAT.